Stowarzyszenie

X-Nation

Stowarzyszenie X-Nation, organizacja realizująca zadania związane z e-sportem, istnieje od 2024 roku. Wtedy to jako grupa ludzi o wspólnych zainteresowaniach postanowiliśmy działać oficjalnie. Po zaledwie kilku spotkaniach byliśmy na dobrej drodze do stworzenia czegoś niezwykłego.
Przenieśliśmy nasze zainteresowania na nowy poziom. Zarejestrowaliśmy Stowarzyszenie XNation

X-Nation, nasz klub esportowy, istnieje od 2021 roku.

Wtedy to grupa ludzi o wspólnych zainteresowaniach postanowiła działać oficjalnie jako klub gamingowy, klub komputerowy. Po zaledwie kilku spotkaniach byliśmy na dobrej drodze do stworzenia czegoś niezwykłego. Z czasem staliśmy się bardziej poważną i dojrzałą organizacją, dzięki czemu możemy przenieść nasze zainteresowania na nowy poziom. Decydując się na dołączenie do nas, Ty również zyskasz dostęp do uczestnictwa w różnych wydarzeniach i, co ważniejsze, do społeczności ludzi, którzy podzielają tę samą pasję. Jest to nic innego jak klub w którym tworzymy drużyny esportowe CS:GO, LoL oraz wiele innych.

Meet Our Team

Iwona

Founder

Adam - Granat

CEO

Discord: granat7914

Adam - Granat

CEO

Discord: granat7914

Adam - Granat

CEO

Discord: granat7914

Kontakt z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych działaniach, dołączyć do społeczności lub masz propozycje współpracy, skontaktuj się z nami! Cenimy każdą inicjatywę i jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, napisz do nas maila lub zadzwoń. Razem możemy zrobić jeszcze więcej dla świata e-sportu.

Stowarzyszenie X-Nation
ul. Armii Krajowej 96-314
Baranów Polska

email: kontakt(a)x-nation.org
tel.: +48 666 55 30 10